CG Jest jedną z czołowych firm konsultingowych w Polsce Szeroki wachlarz świadczonych przez nas usług zawiera w sobie wysokiej jakości doradztwo finansowe w zakresie inwestycji alternatywnych ,oraz ubezpieczeń specjalistycznych CG jest nastawione na wymierne i długotrwałe rezultaty. Najlepszym potwierdzeniem profesjonalizmu jest wieloletnia współpraca ze stałymi Klientami, którzy myśląc o dalszym rozwoju, stosują się do proponowanych przez nas rozwiązań.

To sprawia ogromną satysfakcję i motywuje nas do jeszcze lepszego działania z pełnym zaangażowaniem. Celem CG. jest osiągnięcie i utrzymanie najwyższego poziomu usług w celu sprostania potrzebom Klientów

Poznajmy się

Bo zaufanie jest najważniejsze

REMIGIUSZ PIEC

Firmę Capital Group założył w 2004 roku
Remigiusz Piec.

Zajmuje się doradztwem finansowym szeroko pojętym. Specjalizuje się w projektach inwestycyjnych opartych o Papiery dłużne ( Kwity Dochodowe, Weksle Inwestycyjne), surowce inwestycyjne (Złoto, Srebro,  Platyna), Monety historyczne jak i współczesne. Kamienie inwestycyjne (Diamenty, Szlachetne Kamienie kolorowe)

Jest Laureatem wielu nagród branżowych na arenie ogólnopolskiej współpracując z wieloma liczącym się firmami na świecie. Wielokrotnie był nagradzany w kategorii Dyrektor Roku, Doradca Roku na przestrzeni wielu lat. Zaufało mu ponad pięciuset Klientów a ich aktywa dziś przekraczają ponad 70 MLN złotych.

Doświadczenie udokumentowane jest wieloma certyfikatami zdobytymi podczas profesjonalnych szkoleń. 

Capital Group Remigiusz Piec

LAUREAT PLEBISCYTU ORŁY

JAKUB BIZON

Jakub Bizon jest naszym głównym ekspertem w dziedzinie kamieni szlachetnych i przedstawicielem giełdy diamentów w Antwerpii na Polskę.

CG współpracuje z jedną z największych Firm na rynku Kamieni Antwerp Diamond Partners. Firma ta została założona w 2009 roku przez Ricka Uytterhoevena. Jest jednym z najnowszych graczy na rynku diamentów w Antwerpii, oferując swoim międzynarodowym klientom pełen zakres usług diamentowych: Duży zapas kamieni z certyfikatem GIA i HRD w konkurencyjnych cenach, od 30 punktów po duże kamienie.

Duży wybór naturalnych, kolorowych diamentów w kolorze szampana, koniaku i żółci. Zarówno w rundach, jak i topowych fantazyjnych kształtach.

Niezawodna i spójna międzynarodowa obsługa zakupów.

Znajdziemy dla Ciebie odpowiedni towar w najlepszych cenach. Usługa brokerska na rynku Antwerpii. Możesz kupić w naszym biurze w Antwerpii polerowane towary z całego rynku, porównać ceny i jakość oraz wybrać odpowiedni towar w najlepszej dostępnej cenie.