Biżuteria Inwestycyjna

Biżuteria inwestycyjna – co to takiego?

Słowo „biżuteria” nie kojarzy się nam z inwestycją a jedynie z prezentem i słusznie.

Jubilerzy bowiem mają olbrzymie marże na swoich wyrobach. Przykładowo każdy z sieciowych jubilerów jakiego spotkamy w polskiej galerii ma marże na wyrobach od 100 % w górę.

Światowe marki potrafią ustawić ten pułap od 300 do nawet 1000%. Jak można zatem w ogóle mówić o inwestycyjnej biżuterii?

Można ale tylko wówczas , gdy kupimy kamień w cenie hurtowej ( w takiej jak kupują światowi jubilerzy) i nie zapłacimy ich marży. Nasza firma oferuje Państwu taką możliwość. Przykładowo za brylant o masie 1 ct kolor D czystość IF oprawiony w pierścionku zapłacą Państwo 50 % ceny jaką podadzą Państwu za ten sam wyrób w jednej z polskich sieci jubilerskich. Zachęcamy Państwa do zrobienia testu i zapytania tam o taki pierścionek, a później nas o taki sam. Różnica wyniesie około 70 000 zł !

Dlatego słowo „ biżuteria” w naszym wydaniu nie jest zbyt dokładne, lepszym określeniem jest „ kamienie inwestycyjne w oprawie”

Kosmiczne marże jubilerskie powinny jednak naszych klientów cieszyć. 99% osób nie ma dostępu do kamieni prosto z giełdy i muszą kupić u jubilera. Nie znają oni zatem innych cen jak jubilerskie. Nasi klienci zatem posiadają olbrzymi atut. Mogą sprzedać swój wyrób z potężnym rabatem ( 30-40% ) od ceny u jubilera a i tak nadal na tym zarobią.

Dzięki nam stają się Państwo jubilerami nie będąc nimi de facto. Można powiedzieć porównując to do rynku nieruchomości, że zakup u jubilera to jak zakup mieszkania od dewelopera a zakup u nas to tak jakby Państwo sami tym deweloperem byli. Różnica jest spora bowiem cała marża dewelopera, czy w naszym przypadku jubilera zostaje w Państwa kieszeni, a to jak pisaliśmy od 100 do nawet 1000% kosztów wyrobu.

Mamy tą przewagę, że pracując na giełdzie Antwerpskiej doskonale znamy ceny kamieni które kupują jubilerzy i wiemy dokładnie jakie stosują marże. Dzięki temu możemy Państwu zaoferować to samo z pominięciem ich marży.

Musimy także pamiętać, że kamienie oferowane u jubilerów to kamienie biżuteryjne, a zatem o słabszych parametrach. Nasze kamienie nie tylko są o wiele tańsze ale także o wiele lepsze.

ZOBACZ NASZĄ OFERTĘ BIŻUTERII INWESTYCYJNEJ